فربد

پروفیل درب و پنجره upvc- فربد، کیفیت قالب است

فربد

درب و پنجره یو پی وی سی فربد در جهت اجرايى شدن سياست بهينه سازى واصلاح الگوی توسعه صنعتى سازى مصرف به ويژه در حوزه انرژى و ساختمان ها، مديران شركت كار تجارت فربد را بر آن تسريع اين روند در داشت تا سهم كوچكى در بهبود، اجرا و كشورمان داشته باشد. بر همين اساس اقدام به تأسيس كارخانه توليد پروفيل UPVC با بهره گيرى از تكنولوژى ماهر داخلى استفاده از نيروهاى متخصص و روز اروپايى و اقدام نموده است. اميد است بتوانيم سهم كوچكى در توسعه بهبود توليد ايران داشته باشيم

 

اين مجموعه  توليدى در سال   1386 در  شهرك صنعتى
هكتار و زير بناى معادل با اشتهارد در زمينى به مساحت 2
7500 متر مربع تأسيس گرديده است و  در مرداد ماه  سال
1390 به بهره بردارى رسيده است. كليه تجهيزات و ماشين
آلات توليدى از برندهاى معروفى همچون Krauss Maffei
آلمان و Greiner    اطريش و ساير   تأمين كنندگان اروپايى
تهيه گرديده است.

انبار قالب

برنامه ريزى، نگهدارى و تعميرات ابزار و توليد يكى از عوامل بالا بردن كيفيت و هم چنين تنوع محصولات مى باشد كه در اين راستا اين شركت با استفاده از 35 سطح مقطع قالب از شركت Greiner اطريش در سرى هاى 60 سه حفره و 70 چهار حفره و كشويى و همچنين دستگاه Ultrasonic جهت شست و شوى قالب بهره مند مى باشد.

MIXER

پيش فرآيند توليد در صنعت توليد پروفيل UPVC شامل مرحله Mixing مى باشد كه در اين مجموعه با استفاده از ماشين آلات شركت پلاس مك ايتاليا و همچنين بهره گيرى از فرمولاسيون خاص با در نظر گرفتن اقليم سخت ايران كه توسط شركت Chemson تهيه گرديده است، استفاده مى گردد. شايان ذكر است در اين مجموعه استفاده از افزودنى هاى معتبر اروپايى و همچنين عدم استفاده از محصولات بازيافتى بسيار حائز اهميت است.

 

رای دهید و یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *