استراتژی سئو: یک طرح کامل یکساله 

برای ایجاد استراتژی‌های سودآور، پیگیری پیشرفت خود و انطباق سریع، یک طرح اولیه SEO 12 ماهه با قابلیت دنبال کردن آسان دریافت کنید.

سئو رقابتی تر از همیشه است. چگونه از رقابت پیشی می گیرید؟

اگر بخواهید بر SERP ها تسلط داشته باشید و در هر دقیقه بیشترین قدرت رتبه بندی را داشته باشید، ابتدا چه کاری انجام می دهید؟

چقدر زمان باید به هر مرحله اختصاص دهید؟ و با کارهای زیادی که باید انجام دهید، چگونه می‌توانید همه آن‌ها را پیگیری کنید؟

شما نیاز به یک برنامه دارید. اما نه هر طرحی.

شما به یک استراتژی سئو منحصر به فرد نیاز دارید که بدون پرت کردن حواس شما با کارهای غیر ضروری یا تکنیک های جدید درخشان که نتیجه ای ندارند، رتبه های برتر را برای شما به ارمغان بیاورد.

استراتژی سئو: یک طرح کل سال (+ الگو) می تواند منبعی برای دستیابی به اهداف شما باشد. شما یک راهنمای برنامه ریزی سئو و الگوی کامل دریافت خواهید کرد تا به شما در ایجاد یک برنامه سئو برنده کمک کند.

آن را از اینجا دانلود کنید.

با استفاده از این راهنمای ماه به ماه که به راحتی قابل پیگیری است، می توانید یک استراتژی سئو سودآور بسازید، پیشرفت خود را پیگیری کنید و به سرعت با تغییرات سازگار شوید تا از تلاش های سئوی خود بیشتر بهره ببرید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه سال خود را ساختار دهید تا رتبه بندی جستجوی ارگانیک و دید مورد نیاز خود را بدست آورید تا در عین به حداکثر رساندن ROI از رقبا جلوتر بمانید.

  • ماه 1 – ورود.
  • ماه 2 – گزارش، ممیزی، و اجرا.
  • ماه 3 – تحقیق کلمات کلیدی محتوای ستون و تقویم محتوا.
  • ماه 4 – اجرای ممیزی محتوا.
  • تا ماه 12.

همچنین یک الگوی استراتژی سئو قابل ویرایش پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا موفقیت ها را پیگیری کنید، مشکلات را شناسایی کنید و بدون توجه به وب سایت، صنعت، بودجه یا سطح تجربه ای که دارید متمرکز بمانید.

ما استراتژی SEO را ایجاد کردیم: یک طرح کامل سال (+قالب) با مشارکت Titan Growth، InMotion Hosting و Rock Content تا GPS SEO شما باشد تا به شما کمک کند بدون توجه به آنچه با آن روبرو هستید بهترین مسیر را برای رسیدن به بالای SERPs پیدا کنید. .

نظرات

  • هنوز نظری وجود ندارد.
  • Add a comment