چطور سایت خود را بهبود بدهم

ایده مطلوب پیدا کنید

کوئری (پرس و جوهای) جستجو می توانند منبع الهام خوبی برای اینکه درباره چه چیزی محتوا تولید کنید و یا چگونه محتوای جدید/موجود خود را غنی کنید، باشد. پرس‌و‌جوها (کوئری‌ها) می‌توانند به شما کمک کنند تا مشخص کنید افراد چه سؤال‌ها و نیازهای اطلاعاتی دارند، به‌عنوان مثال:

  • موضوع یا سؤالی را که مورد علاقه شماست در Google جستجو کنید و سپس بخش‌های «افراد نیز پرسیده‌اند» و «جستجوهای مرتبط» را بررسی کنید تا ایده‌های مرتبط بیشتری دریافت کنید.
  • جستجوهای برتر و پرطرفدار سایت خود را در Search Console Insights بررسی کنید و فکر کنید که آیا باید محتوای مرتبط بیشتری ایجاد کنید.
  • از Google Trends برای شناسایی مواردی که افراد در زمینه موضوع/پرسش مورد علاقه شما جستجو می کنند، استفاده کنید.

محتوای خوب تولید کنید

هنگامی که ایده مطلوبی را شناسایی کردید که فکر می کنید می تواند برای افراد کافی جالب باشد، سعی کنید آن را در گوگل جستجو کنید تا از محتوای موجود الهام بگیرید. با نوآوری و بهبود در آن، می توانید چیزی ایجاد کنید که برای مخاطبان خود ارزشمند و جالب باشد.

همچنین مهم است که عنوان صفحه جذابی داشته باشید که به محتوا و نحوه جستجوی مخاطبان شما در گوگل مرتبط باشد. می توانید نکات بیشتری را در راهنمای شروع SEO و راهنمای محتوای مفید ما بخوانید.

به افراد کمک کنید محتوای شما را کشف کنند

هنگامی که یک محتوای خوب ایجاد کردید، به عنوان مثال، به مخاطبان مرتبط کمک کنید تا آن را کشف کنند و آن را در مقابل آنها قرار دهید:

  • پیوندهای محتوای جدید خود را در مکان هایی به اشتراک بگذارید که مخاطبان بالقوه شما را می توان یافت، مانند رسانه های اجتماعی، گروه ها، مقالات در سایر وب سایت ها و انجمن ها.
  • در صورت مرتبط بودن، از محبوب ترین محتوای سایت خود به محتوای جدید خود پیوند دهید تا به خوانندگان کمک کنید آن را کشف کنند.

محتوای مدرن و جذاب بصری ایجاد کنید

اطمینان حاصل کنید که ارائه محتوا مدرن و جذاب به نظر می رسد و متون را می توان به راحتی در دستگاه های تلفن همراه خواند. تصاویر می توانند قدرتمند باشند، مانند تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا.

نظرات

  • هنوز نظری وجود ندارد.
  • Add a comment