اینسایت سرچ کنسول

اینسایت سرچ کنسول روشی آسان تر برای درک چگونگی انطباق محتوای شما با خوانندگان

داده های سازندگان محتوا را برای تصمیم گیری آگاهانه و بهبود محتوای آنها فراهم کنید.

اینسایت سرچ کنسول چیست؟

Search Console Insights – اینسایت سرچ کنسول تجربه جدیدی است که برای سازندگان محتوا و ناشران طراحی شده است و می تواند به آنها کمک کند درک کنند که چگونه مخاطبان محتوای سایت خود را کشف می کنند و چه چیزی مورد توجه مخاطبان آنها قرار می گیرد. این تجربه جدید با استفاده از داده های کنسول جستجوی گوگل Google Search Console و گوگل آنالیتیکز Google Analytics ارائه می شود.   

Search Console Insights چگونه می تواند به شما کمک کند؟

اینسایت سرچ کنسول می تواند به دارندگان سایت ، سازندگان محتوا و وبلاگ نویسان کمک کند تا عملکرد محتوای خود را بهتر درک کنند. به عنوان مثال ، می تواند به پاسخ دادن به سوالات زیر کمک کند:
بهترین عملکرد شما در محتوای کدام است؟
عملکرد محتوای جدید شما چگونه است؟
چگونه افراد محتوای شما را در سراسر وب کشف می کنند؟
افرادی که قبل از بازدید از مطالب شما در گوگل چه چیزی را جستجو می کنند؟
کدام مقاله کاربران را به وب سایت و محتوای شما ارجاع می دهد؟

چه کسی می تواند از بینش سرچ کنسول استفاده کند؟

Search Console Insights بخشی از کنسول جستجوی Google است ، بنابراین هرکسی که ویژگی کنسول جستجوی Google را تأیید کند می تواند از آن استفاده کند (بیشتر بدانید). ما به شدت توصیه می کنیم که ویژگی کنسول جستجوی گوگل سایت خود را با دارایی Google Analytics سایت خود مرتبط (پیوند) دهید تا اطلاعات بیشتری نسبت به محتوای خود کسب کنید. در حال حاضر ، Search Console Insights فقط از ویژگی های UA Google Analytics پشتیبانی می کند. ما همچنین در حال پشتیبانی از ویژگی های Google Analytics 4 هستیم تا به هر کاربر Google Analytics اجازه دهیم از Search Console Insights بهره مند شود.

چگونه می توانید به Search Console Insights دسترسی پیدا کنید؟

چند روش برای دسترسی به Search Console Insights وجود دارد:
“Search Console Insights” را از بالای صفحه نمای کلی کنسول جستجوی Google انتخاب کنید.
از ویژگی “Google Search Console in results search” به آن دسترسی پیدا کنید.
از این پیوند برای دسترسی مستقیم به آن و ذخیره نشانک استفاده کنید (همیشه می توانید “Search Console Insights” را در Google جستجو کرده و از سایت ما دیدن کنید!).

چگونه می توانید نظرات خود را در مورد اینسایت سرچ کنسول به اشتراک بگذارید؟

یک پیوند اختصاصی «بازخورد اشتراک گذاری» در بالا و پایین Insights کنسول جستجو وجود دارد که می توانید استفاده کنید. ما خیلی دوست داریم نظرات شما را مثبت و سازنده دریافت کنیم. با به اشتراک گذاشتن بازخورد خود به ما کمک می کنید تا پیشرفت کنیم – پیشاپیش متشکرم!

شاید بتوانید اطلاعات و بینش بهتری درباره محتوای سایت خود دریافت کنید.

ما فکر می کنیم شما می توانید ارتباط خود (پیوند) بین Google Search Console و Google Analytics را بهبود بخشید تا بینش بهتری داشته باشید. برای بررسی اینکه انجمنی از قبل وجود داشته باشد یا نه، روی تنظیمات تنظیمات کلیک کنید. اگر چنین شد و هشدار مجوز گمشده ای را مشاهده نکردید ، باید به فکر بهبود آن باشید (به زیر مراجعه کنید). در غیر این صورت، می توانید یک property جدید ایجاد کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ارسال نشده است.
  • افزودن نظر